Booking.com

Oferta archiwalna

Współpraca hurtownia 1, 2, 3, 4, 5 ZŁ - Targowiska, Stragany Sklepy, Festyny

Oferta archiwalna

5,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


hurtownia Kalisz, współpraca Kalisz, wszystko po 5 zł Kalisz, hurtownia po 5 zł Kalisz, importer z chin Kalisz, zatowarowanie straganów Kalisz, zatowarowanie kiermaszy Kalisz, nowy biznes Kalisz, pomysł na biznes Kalisz

Witam. 

Jeśli myślisz o otwarciu nowego biznesu w nowym roku to bardzo dobrze trafiłeś. Zajmujemy się importem z CHIN artykułów dla stoisk na targowiskach lub sklepów WSZYSTKO DO 5ZŁ. 

Być może spotkałeś już takie stoiska na giełdach czy targach i zauważyłeś jaki tam jest ruch. Pewnie zastanawiasz się wtedy skąd oni biorą towar?

TAK Dobrze trafiłeś, firma Sknerus to jedyna hurtownia w Polsce, która importuje tylko rzeczy do 5 ZŁ. 

Miesięcznie zarobki sięgają nawet 10 000zł z jednego punktu, a możesz mieć ich kilka!  Tylko od Ciebie zależy czy zarobisz 5/10 a może 100 000 PLN/msc. My zapewnimy Ci towar abyś mógł zająć się tylko zarabianiem. 

Wkład finansowy to jedynie 4tys zł na pakiet z mix towarem, który zawieziemy Ci na miejsce. Następnie dobierasz tylko to co Ty chcesz.

SUPER OPCJĄ JEST TO, ŻE JEŚLI ZACZYNASZ TEN BIZNES I BY CI SIĘ ON NIE SPODOBAŁ TO MOŻESZ ZWRÓCIĆ NIEUSZKODZONY TOWAR W PRZECIĄGU 1 MIESIĄCA!  NIE RYZYKUJESZ NIE MASZ ZYSKÓW? ODDAJESZ TOWAR A MY ZWRACAMY CI PIENIĄDZE ZA NIE NARUSZONY TOWAR. 

WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE , BĄDŹ SZEFEM, STEREM I OKRĘTEM  SAM DLA SIEBIE I DLA SWOJEJ RODZINY ZAPEWNIJ IM GODNE ŻYCIE NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE.

JEŚLI MASZ PYTANIA ? WĄTPLIWOŚCI ? 

ZADZWOŃ      [dane kontaktowe niedostępne]
SŁUŻYMY RADĄ I WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, TWÓJ SUKCES BĘDZIE NASZYM SUKCESEM!


Ważne do: 2020.02.15, wyświetleń: 254

nr ogłoszenia: 17326