Oferta archiwalna

Konica Minolta Bizhub C280.

Oferta archiwalna

3 900,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


drukarka wielofunkcyjna Kalisz, Konica Minolta Bizhub C280 Kalisz, technologia Energy Star Kalisz

Urządzenie idealne do średniego i dużego biura oraz wyjątkowo popularne w obsługiwanych przez nas biurach projektowych, architektonicznych, czy bankach, gdzie liczy się wydajność i szybkość pracy.3-letnia gwarancja nabywanego urządzenia pochodzi od polskiej firmy z ponad 27-letnią obecnością na rynku urządzeń i usług biurowych. Osobiście sprawdzamy naszych dostawców i codziennie korzystamy z urządzenia w punkcie usług biurowych. Jest ono bardzo intuicyjne i perfekcyjnie współpracuje. Liczniki oferowanych urządzeń są praktycznie niskie - do i około 100 tys. Urządzenie jest w pełni wyposażone m. in. w: dupleks, RADF, kartę sieciową i wejście USB. Gotowe do pracy. 

Funkcje kluczowe urządzenia:Innowacyjne rozwiązanie dla środowisk biurowych. Wydruki kolorowe i czarno-białe z prędkością 28 stron na minutę.
Najnowocześniejsza technologia zapewniająca wysoką wydajność: 2048 MB DDR2 RAM, twardy dysk 250 GB SATA-2, 1GB Ethernet, magistrala PCI-Express.
Atrakcyjna wszechstronność wykańczania prac, w tym: kompaktowy, wbudowany finiszer, finiszer modułowy z opcjonalną możliwością wykonywania broszur
Ekologiczne rozwiązanie Energy Star oraz niemiecki certyfikat Blue Angel: Niskie zużycie energii, budowa z materiałów nadających się do ponownego przetworzenia


Ważne do: 2019.09.03, wyświetleń: 42

nr ogłoszenia: 17757