Oferta archiwalna

Świetny komputer do pracy i gier na i3 ! CS:Go, LOL, Minecraft GWAR 3M

Oferta archiwalna

400,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


komputer stacjonarny Kalisz, Intel HD Kalisz, grafika Intel HD Kalisz

Na sprzedaż zgrabny lecz bardzo wydajny PC jednej z najlepszych firm produkujących sprzęt komputerowy - HP.Komputer o następujących parametrach:
- Procesor i3 4x 3,3Ghz (2 rdzenie, 4 wątki)
- 4 GB szybkiej pamięci RAM DDR3 (mogę dołożyć do 8gb - 60zł dopłaty) dzięki czemu komputer nie zawiesza się, działa płynnie nawet przy wielu zadaniach na raz. (płyta obsługuje spokojnie 16GB RAM, sprawdzałem to)
- 400 GB DYSK HDD SATA III w idealnej kondycji, bez błędów i bad sectorów
Grafika Intel HD
Na zintegrowanej grafice - Intel HD - pogramy w CS:Go na niskich w 40-65fps, w League of Legends w 80-135 klatek. Czy też Minecraft w ponad 100klatek.


Komputer działa bez problemów, nie zacina się itp. Świeżo zainstalowany system operacyjny (Windows 7 - licencja na obudowie - da się też zainstalować legalnego Windows 10 z tej samej licencji)W zestawie zwykła klawiatura i myszka
Komputer w obudowie slim, zajmującej bardzo mało miejsca, można położyć na leżąco bądź stojąco jak na zdjęciu. Mimo małej obudowy posiada przemyślany układ chłodzenia dzięki czemu komputer jest niemal bezgłośny i nie grzeje się :)
Wszystko przy bardzo niskim poborze prądu - w spoczynku (internet itp) od 60W max do 100W. Gry do 170w (z dedykowaną kartą graficzną) - dobra wydajność i niskie rachunki za prąd.
Możliwość sprawdzenia sprzętu w grach na miejscu.Możliwa zarówno wysyłka za pobraniem (35zł lub 40zł koszt wysyłki jeśli z monitorem) jak i odbiór osobisty - zachęcam zwłaszcza do odbioru osobistego, gdyż na miejscu można sprawdzić jak płynnie działa komputer i pograć dla testu w gry.


Ważne do: 2019.09.03, wyświetleń: 34

nr ogłoszenia: 17772