Oferta archiwalna

Zestaw HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim - i5 Intel Core - SSD 220

Oferta archiwalna

650,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


komputer stacjonarny Kalisz, HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim Kalisz, procesor i5 Intel Core 2500S Kalisz

Witam PaństwaZnawcom tego komputera nie muszę nic pisać. Komputer HP Compaq 8200 Elite Ultra-slim z procesorem i5 Intel Core 2500S i 4 GB ram. Ale dla tych, którzy nie wiedzą i nie mieli do czynienia z tym komputerem mogę napisać, że to mały komputer o naprawdę wielkich możliwościach. Komputer oczywiście wyposażony w dysk SSD 220 GB i wgrany najnowszy system Windows 10 PRO 64-bit (wcześniej był też Pro, ale Windows 7, naklejka klucza na obudowie). Z racji, że można był przeinstalować za darmo system tak też uczyniłem i nie żałuję tej chwili, bo jest to jak dla mnie najlepszy system jaki to Microsoft zrobił. Lepsze wentylatory firmy Noctua zamontowałem (opakowanie widoczne na ostatnim zdjęciu), bo stare były za głośne, no nie aż tak by było się można czepiać, ale ja wolę mieć ciszę, szczególnie nocą, gdy pracuję. Dlatego praca z tym komputerem jest bardzo cicha, szybka i przyjemna. Monitor HP 23 cale, nie porysowany, matryca bez wypalonych pikseli, świeci czysto i wyraźnie. Monitor obrotowy 90 stopni. Klawiatura i mysz oczywiście HP bezprzewodowe i bardzo zadbane. Ciche klawisze i wspaniały komfort pracy z tym komputerem, to wszystko Państwu przekazuję za nie wielkie pieniądze.


Płytkę instalacyjną Windows 10 również przekazuję, w razie, gdyby w przyszłości ktoś chciałby zainstalować sobie system na większy dysk.


Mam nadzieję, że wszystko jest widoczne na zdjęciach jak należy. Cały sprzęt naprawdę zadbany i naprawdę wart swej ceny. Zapraszam do kupna, bo to dobra okazja. Wysyłka również wchodzi w grę.


Ważne do: 2019.09.03, wyświetleń: 76

nr ogłoszenia: 17774